Konvansiyonel Çeviriciler

Konvansiyonel Çeviriciler

 

Ürün Açıklaması 

Konvensiyonel tip çeviriciler, çapın çok fazla değişken olmadığı silindirik parçaların çevre kaynaklarında kaliteli ve ekonomik bir çözüm sunmak amacı ile tasarlanmıştır.

Başlıca kullanım alanları; tank, basınçlı kap, kule boruları, kazan, depo, gibi dairesel parçaların döndürülmesinde kullanılmaktadır. Çeviriciler otomatik ve elle kaynak işlemlerinde kaynak hızını artırmakla birlikte vinç gibi sistemlerin kullanımını azaltarak üretimi hızlandırır.

Operatörler; çevirici üzerine koyduları silindir parçasını ihtiyaca göre saat yönü veye saat yönü tersine istenilen hıza ayarlanarak döndürülebilmektedir.

Konvensiyonel tip çeviricilerin 1 setinde; 1 avare ve 1 tahrik sistemine sahip olmak üzere iki üniteden oluşmaktadır.

Üretimin ihtiyacına göre avare ve tahrikli ünitelerin sayısı artırılabilir. Üretiminizin ihtiyacına göre konvansiyonel tip çeviricilerin taşıma kapasitesi 400 tona kadar üretilebilmektedir.

EQUIPMENT DETAILS

  • The structure parts of the rotator have the annealing treatment after welding, which can ensure the long-term using performance and service line.
  • The rollers use rubber casting with abrasion resistance and long service life. The PU roller also can be customized according to the users’ requirement.
  • The rotator adopts the double driving system. The driving motor adopts AC motor, the driving system has the functions of voltage protection and overload protection.
  • The electric control box and control panel is placed separately, which is convenient for operation.
Updating information. Contact us for more information.
Updating information. Contact us for more information.