Şerit Testere Kaynak

Şerit Testere Kaynak

 

Ürün Açıklaması 

Metal ve ağaç sanayisinde kullanılan şerit testerelerin alın alına kaynatılıp aynı tabla üzerinde tavlanması için tasarlanmıştır..
 
Ürettiğimiz sistemler operatör hatalarını, yorgunluklarını azaltarak üretim kalitesini üst seviyelere çıkarmaktadır. Kesintisiz üretim ile iş potansiyelini üst seviyelere
çıkarılmasında önemli rol oynaktadır.
 
Apak Interwelding® makinelerinde bir çok standart özelliklerin yanı sıra opsiyon özelliklerle müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için bir çok seçenek mevcuttur. Ürettiğimiz sistemler gerekli görüldüğünde sistemin çalışacağı ortam ve üretilen ürün ihtiyaçlarına göre donanım, kaynak kapasitesi, kaynak yöntemi gibi özellikler revize edilerek müşteri odaklı çözümler sunulabilmektedir.

EQUIPMENT DETAILS

  • Adopt Pneumatic-hydraulic combination, welding and annealing are both full automatic.
  • Automatic, semi-automatic, manual and other working modes can be chosen.
  • Machine structure design beautiful and reasonable, flexible and adjustable.
  • Accessories or other specification is available according to customers' requirement, Blade Grinding Machine and Cutter are optional.
  • Apply to a variety of sizes and different materials, welding tensile strength, high toughness, speed fast, beautiful weld, good compactness, no blowholes. Much higher than the semi-automatic welding effect and speed.
Updating information. Contact us for more information.
Updating information. Contact us for more information.