Otomasyon Kaynak Sistemleri

Ürüne Git

Kolon Bom Tozaltı

Kolon bom tozaltı kaynak sistemleri Silindirik kap imalatları, Plaka birleştirme, başınçlı kap ve sıvı taşıma tankları gibi yüksek güç ve sızdırmazlığın gerekli olduğu üretimler için tasarlanmıştır.

Ürüne Git

MIG-MAG Kolon Bom

Kolon bom tozaltı kaynak sistemleri Silindirik kap imalatları, Plaka birleştirme, başınçlı kap ve sıvı taşıma tankları gibi yüksek güç ve sızdırmazlığın gerekli olduğu üretimler için tasarlanmıştır.

Ürüne Git

Boru Ayna Kaynak

Bu sistem esas olarak kalorifer kazanı, eşanjör gibi boru plaka birleştirmeleri için tasarlanmıştır. Yüksek kalite de kaynak dikişleri elde ederken, kaynak sürelerinin minimuma inmesini sağlamaktadır.

Ürüne Git

Silindir Üstü Kaynak

Silindir büküm makinesinde dairesel hale getirilmiş plakaların büküm makinesinden taşınmadan kenar birleştirmeleri için tasarlanmıştır.

Ürüne Git

Flexible Boru Kaynak

Esnek boruların rekor ve manşonlarının kaynak işleri için tasarlanmıştır. Bu sistem ile Rakor,Omega hortum, Tel kılıf ve Hortum soketini aynı anda kaynak yaparak işleme süresini minimuma indirmektedir.

Ürüne Git

3 Eksen CNC Kaynak Otomasyonu

Bu sistem form dan bağımsız programlanabilen kaynak sistemidir. Özellikle radyatör üreticilerinin tercih ettiği bu sistem ile havlupan borularının alın tapalarını kaynaklarını ek dolgu malzemesi kullanmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Ürüne Git

3 Roller Press Kaynak Makinesi

Çimento fabrikalarının taş öğütme sistemleri (Roller Press) ‘nin aşınan yüzeylerinin dolgu işlemi için tasarlanmıştır. Sistem kolay montaj yapılır ve ihtiyaçları karşılamak için düz ve metot kaynak yöntemleri ile yüksek verimlilik sağlamaktadır.

Go To Product

Şerit Testere Kaynak Makinesi

Metal ve ağaç sanayisinde kullanılan şerit testerelerin alın alına kaynatılıp aynı tabla üzerinde tavlanması için tasarlanmıştır.

Ürüne Git

Rulo Sac Açıcılar

Üretimde kullanılan ve yarı mamül olarak rulo haline gelmiş metal veya diğer materyallerin üretim hatlarına beslemesinde kullanılan rulo açıcılarıdır.

Ürüne Git

Konvansiyonel Tip Çevirriciler

Çapların çok fazla değişken olmadığı silindirik iş parçalarının çevre kaynaklarında kaliteli ve ekonomik çözümleri için tasarlanmıştır. Kazan, depo, tank, basınçlı kap gibi dairesel iş parçalarının döndürülmesinde kullanılır.

Ürüne Git

Profil Bükme Makineleri

Hidrolik sisteme sahip profil bükme makineleri müşterilerin üretimlerinde düz profil, I demiri, U demiri, H demiri, Dolu malzemlerin spiral ve dairesel bükümleri için tasarlanmış sistemlerdir. Güçlü gövde yapısı, büyük rulmanlar, sertleştirilmiş ve taşlanmış miller ile uzun yıllar size hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır..

Ürüne Git

Otomasyon Kaynak Uygulamaları

Otomatik kaynak uygulamalar metalin olduğu her sektör için üretim sorunlarına çözüm olmak için özel olarak tasarlanır. Bu sistemler üretim maliyetlerini en aza indirmeyi hedeflemektedir. Firmanız için tasarlayabileceğimiz sistemler için bizimle iletişime geçin.

Ürüne Git

Dairesel Kaynak Makinesi

Boruların, flanşların veya her türlü yuvarlak iş parçasının Mig-Mag, Tozaltı, Argon kaynak yöntemi ile birleştirilmesine uygun otomatik dairesel dikiş kaynak makinasıdır. Bu sistemler ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilebilir ve sistem ihtiyaçlarınız doğrultusunda revize edilebilir. Sistem üzerinde Kaynak osilasyonu kullanılarak istenilen genişlikte metot kaynakları yapılmasına imkan tanır.