parallax background

1972'den beri Apak Group, çelik konstrüksiyon, levha imalatı ve metal işleme endüstrilerini pazardaki en yenilikçi ekipmanlarla gururla hizmet etti. Apak Group, makine verimliliği, verimlilik ve yenilik odaklı mühendislik uzmanlığına kendini adamıştır.


Endüstriyel ihtiyaçlar için akıllı, profesyonel ve pratik mühendislik çözümleri.


İhtiyacınız olan makine tasarım ustalığı.

Birçok uygulama için standart bir makine mevcut değildir veya ihtiyaçlarınızı karşılamak için yetersizdir. Örneğin, üretim tesisiniz standart olmayan bir paket veya paket malzemesi için otomatik paketlemeye ihtiyaç duyabilir. Uzman tasarımcılarımız bir çözüm geliştirmek için çalışacaktır.

Hayal edebiliyorsan, tasarlayabiliriz. Matkaplar, bükme, biçimlendirme, kesme, sabitleme ve döndürme dahil olmak üzere çok sayıda tasarım çözümü sunuyoruz.

slider-1slider-2

Ürün Kategorisi

home_agro_hoverbox_3home_agro_hoverbox_4

Vizyonumuz;
Bağlanabilecek her şeyin bağlanacağına inanıyoruz.


Bizim için iş de insanlarla ilgilidir. 46 yıldan fazla bir süredir müşterilerimizle ortaklık kurduktan sonra bizimle çalışmanın gerçek bir kazan-kazan olduğunu söyleyebiliriz. Kaynak sonuçları, dokümantasyon ve öğrenme süresi, malzeme kullanımı ve insan gücü konularında kazanabilirsiniz. Birlikte, sadece daha iyisini tanıyarak paylaşmak için her zaman yeni bir değer buluyoruz.


Yüksek kalite

Her gün kaliteyi arttırıyoruz

Müşteri memnuniyeti

Müşterinin aklına odaklanıyoruz

Güncellenen teknoloji

Tasarımları ve ürünleri dünya teknolojisi ile güncel tutuyoruz

Satış sonrası servis

Makine hataları için hızlı harekete geçiyoruz