1972’den beri Apak Group, çelik konstrüksiyon, levha imalatı ve metal işleme endüstrilerini pazardaki en yenilikçi ekipmanlarla gururla hizmet etti. Apak Group, makine verimliliği, verimlilik ve yenilik odaklı mühendislik uzmanlığına kendini adamıştır.

İhtiyacınız olan makine tasarım ustalığı.

Birçok uygulama için standart bir makine mevcut değildir veya ihtiyaçlarınızı karşılamak için yetersizdir. Örneğin, üretim tesisiniz standart olmayan bir paket veya paket malzemesi için otomatik paketlemeye ihtiyaç duyabilir. Uzman tasarımcılarımız bir çözüm geliştirmek için çalışacaktır.

Hayal edebiliyorsan, tasarlayabiliriz. Matkaplar, bükme, biçimlendirme, kesme, sabitleme ve döndürme dahil olmak üzere çok sayıda tasarım çözümü sunuyoruz.

Ürün Kategorisi

SAYFAYA GİT

Otomasyon Sistemler

Otomasyon sistemi ürünleri kaliteyi ve hızı artırabilir, ayrıca üretim maliyetlerini düşürmeyi hedefler.

SAYFAYA GİT

Özel Makineler

Müşterinin üretimdeki kritik noktaları ile ilgili olarak, çok işlevli makinelerin tasarımlarını ve üretimlerini gerçekleştriyoruz.

SAYFAYA GİT

MİG Kaynak Makineleri

Hafif ve ağır sanayiler için çeşitli GMAW kaynak makinaları tasarlayıp üretiyoruz.

Vizyonumuz;
Bağlanabilecek her şeyin bağlanacağına inanıyoruz.

Bizim için iş de insanlarla ilgilidir. 46 yıldan fazla bir süredir müşterilerimizle ortaklık kurduktan sonra bizimle çalışmanın gerçek bir kazan-kazan olduğunu söyleyebiliriz. Kaynak sonuçları, dokümantasyon ve öğrenme süresi, malzeme kullanımı ve insan gücü konularında kazanabilirsiniz. Birlikte, sadece daha iyisini tanıyarak paylaşmak için her zaman yeni bir değer buluyoruz.