Dairesel Kaynak Makinesi

Dairesel Kaynak Makinesi

 

Ürün Açıklaması 

Boruların, flanşların veya her türlü yuvarlak iş parçasının Mig-Mag, Tozaltı, Argon kaynak yöntemi ile birleştirilmesine uygun otomatik dairesel dikiş kaynak makinasıdır. Bu sistemler ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilebilir ve sistem ihtiyaçlarınız doğrultusunda revize edilebilir. Sistem üzerinde Kaynak osilasyonu kullanılarak istenilen genişlikte metot kaynakları yapılmasına imkan tanır.
  
Apak Interwelding® makinelerinde bir çok standart özelliklerin yanı sıra opsiyon özelliklerle müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için bir çok seçenek mevcuttur. Ürettiğimiz sistemler gerekli görüldüğünde sistemin çalışacağı ortam ve üretilen ürün ihtiyaçlarına göre donanım, kaynak kapasitesi, kaynak yöntemi gibi özellikler revize edilerek müşteri odaklı çözümler sunulabilmektedir.

EQUIPMENT DETAILS

* Dairesel kaynak yapma imkanı * Yatay kaynak yapma imkanı * Osilatör ile geniş kaynak yapabilme * Pnömatik merkezleme noktası * Ağır iş parçaları için hidro Pnömatik iş parçası kaldırma * submerged arc, MIG and FCAW kaynak yöntemleri kullanabilme * Farklı ağırlık, Boy ve çap için yeniden tasarım yapılabilme *
Updating information. Contact us for more information.
Updating information. Contact us for more information.