Flexible Boru Kaynak

Flexible Boru Kaynak Otomasyonu

 

Ürün Açıklaması

Flexible Boru Kaynak sistemi esnek boruların rakor kaynakları için tasarlanmıştır. Bu sistemde önceden belirlenerek Gazaltı (MIG-MAG) veya Argon (TIG) kaynak yöntemi tercih edilebilir. Rakor, omega boru, koruma kılıfı ve soket kaynağını aynı anda yaparak üretim hzıında ve işçilikte büyük kazançlar sağlamaktadır. Türkiye de tek tasarımcısı olduğumuz sistem dünya da emsali olmayan bir makinedir. 3/4" ile 4" boruların kaynağını yapabilirsiniz. 

Ürettiğimiz sistemler operatör hatalarını, yorgunluklarını azaltarak üretim kalitesini üst seviyelere çıkarmaktadır. Kesintisiz üretim ile iş potansiyelini üst seviyelere çıkarılmasında önemli rol oynaktadır.

Apak Interwelding® makinelerinde bir çok standart özelliklerin yanı sıra opsiyon özelliklerle müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için bir çok seçenek mevcuttur.

Ürettiğimiz sistemler gerekli görüldüğünde sistemin çalışacağı ortam ve üretilen ürün ihtiyaçlarına göre donanım, kaynak kapasitesi, kaynak yöntemi gibi özellikler revize edilerek müşteri odaklı çözümler sunulabilmektedir

EQUIPMENT DETAILS

Updating information. Contact us for more information.
Updating information. Contact us for more information.
home_agro_pdf_icon

Vestibulum comodo

2.4 mb

Updating information. Contact us for more information.