Roller Press Kaynak

Roller Pres Kaynak Otomasyonu

 

Ürün Açıklaması

Bu sistem yarı otomatik bir sistemdir. Taşınabilir olarak tasarlanmıştır. Sistemi roller press üzerinde makine gövdesine sabitleyebilir. Özlü tel, SG2 ve sert dolgu telleri kullanarak düz ve desenli kaynak yapılabilmektedir. Limti siviçler yardımı ile merdane uzunluğunu sisteme tanıtılmış olur. Operatör kumanda panelinden düz veya osilatörlü kaynak yöntemini seçerek start verir. Bu sayede aşınan yüzeyi düz kaynak seçeneği ile doldurabilir veya desen kaynağı yaparak merdalenlerin cevhere doldurma da veya desen kaynağı yaparak kalker ve kil taşlarının öğütülmesinde yüzey tutunmasını artırabilirsiniz.

Ürettiğimiz sistemler operatör hatalarını, yorgunluklarını azaltarak üretim kalitesini üst seviyelere çıkarmaktadır. Kesintisiz üretim ile iş potansiyelini üst seviyelere çıkarılmasında önemli rol oynaktadır.

Apak Interwelding® makinelerinde bir çok standart özelliklerin yanı sıra opsiyon özelliklerle müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için bir çok seçenek mevcuttur.

Ürettiğimiz sistemler gerekli görüldüğünde sistemin çalışacağı ortam ve üretilen ürün ihtiyaçlarına göre donanım, kaynak kapasitesi, kaynak yöntemi gibi özellikler revize edilerek müşteri odaklı çözümler sunulabilmektedir

EQUIPMENT DETAILS

Updating information. Contact us for more information.
Updating information. Contact us for more information.
Updating information. Contact us for more information.